Plán akcí

Bližší informace k akcím najdou zákonní zástupci v aplikaci Naše MŠ.

AKCE v červnu 2023

ZAHRADNÍ SLAVNOST  13.6.2023 od 15.30 h

Tato akce je ale určena pro všechny děti ze školky i jejich rodiče. Společně se podíváme na vystoupení dětí, které budou už příští rok školáci, s názvem "Kdo se schoval v trávě?".
Po pasování na školáky bude volná zábava
- skákací hrad
- děti se budou moci projet na ponících
- opékání párků nad ohněm (špekáčky a chleba si doneste vlastní)

MŠ zajistí prodej nealko nápojů.

DOPRAVNÍ TVOŘENÍ S MĚSTSKOU POLICIÍ OSTRAVA 15. 6. 2023

Žabičky v 9.00 h, Berušky v 10.00 h

Jedná se o bezplatnou akci přeloženou z dubna.

TŘÍDNÍ PIKNIK - TŘÍDA OVEČKY 21. 6. 2023

V dopoledních hodinách na zahradě školky třídní piknik k oslavě blížícího se konce školního roku.
Můžete dětem dát drobné občerstvení, například ovoce, zeleninu, něco pečeného, křupky, sušenky apod., ale prosíme nic z čokolády. V případě slunečného a teplého počasí dejte dětem i plavky a ráno je namažte opalovacím krémem.

POLODENNÍ VÝLET NA LANDEK - TŘÍDA ŽABIČKY A BERUŠKY

Termín: 22.6.2023

Děti čeká sfárání do hornické štoly s výkladem, projedou se hornickým vláčkem. Zajdeme se podívat i na veverky.

Ceny vstupu 105 Kč (štola a vláček).

Pozor změna: Dopravní tvoření v MŠ dne 6. 4. 2023 bylo zrušeno ze strany Městské policie.

O veškerých aktivitách jsou zákonní zástupci informováni podrobněji prostřednictvím aplikace Naše MŠ.